Tuesday, September 6, 2011

The Matrix has me!

Ok, mõistsin, et on võimatu hakata kirja panema kõiki seiklusi, mis siin juhtub ning uusi asju, mida voolab justkui ojadena peale. Niisiis lühidalt... üleeile käisime öises Rotterdamis jalutamas, nautisime õhtut ning ilusat ilma, eile sõitsime ratastega läbi kõik kohad, kus meil mingi activity toimuma hakkab. Õhtul vaatasime filmi Wristcutters: A Love Story (siinkohal soovitus kõigile, kes pole veel näinud). Õhtu poole sõidame Utrechti mingile EVS'i promoüritusele, leidsin, et see on hea võimalus tasuta Utrechti saada, seega lähen samuti ning vastan seal mõnele küsimusele. Kui ma ei taha vastatata saan alati keelebarjääri teeselda :D.

Ja nüüd TÄHELEPANU kõik õpilased, üliõpilased ja muidu vaesed ja riigi poolt hüljatud. Alustan kampaaniat "Söök 3 Euri eest".

Kui keegi teab retsepte mille saab kokku panna 3 euri ulatuses, andke mulle teada. Parimad soovitused valitakse välja, proovitakse siin laboris järgi ning saavad auväärse koha siin blogis.

 Tänase päeva soovitus seega: ÜLIÕPILASE RAHVUSROOG (autor A.Malvik)
Osta 2 Euri eest kartuleid, 1 euri eest 500g vorst. Prae kõik see kraam ära, lisa sibulat olemasolul. Lõpptulemus: midagi sellist:

3 comments:

  1. Kui tuleb supi isu siis osta poest mingine taoline asi nagu meil siin Kukesupp, tähesupp jne, kus makaroni taolised asjad sees koos puljongi pulbriga, kuid enne keeda vees kartulikuubikud pehmeks ja siis lisa pakisisu.

    Teiseks osta mune ja mingi tükk sinki...Prae singikuubikud mõnda aega pannil. Samal ajal klopi 2 muna lahti ja lisa 2 spl vett (teeb omleti õhuliseks), ning lisa pannile singitükikeste peale. Lisa soola, pipart (mina vahel pole lisanud, sest sink teeb asja niigi soolaseks):DD

    Need on lihtsamad ja odavamad, mis hetkel meenuvad ja kõhtu täidavad :) Kahjuks ei oska eurodes siin hindasid öelda, aga mu teada need 4 euri ei ületa:D

    Katre Z

    ReplyDelete
  2. Euroshopper aitab sulle! Näiteks tomatisupp neil on väga hea! Euroshpperi tooteid saab Albert Heijn st.

    ReplyDelete