Ilm siin on super, kui jõudsime reede,l öeldi meile, et see on esimene selle suve ilus ilm ning järgnevad paar päeva tulevad sama mõnusamad (veel mõnusamad). Neil oli siin olnud pehmelt öeldes sitt suvi, viimati oli nii vihmane suvi olnud siin 1906. Nii, et võib öelda, et meil vedas - saime ratastel tutvuda linnaga temperatuuril +25 ning selge taevaga.
Reede õhtu kulus sisse elamiseks, puhkamiseks ning peoks :D. Avastasime, et eelmised vabatahtlikud olid meile külmkapi õlut täis ostnud ning asusime seda ka hävitama. Oli mõnus õhtu ning saime üksteisega kenasti tuttavaks. Jagan korterit prantslase, sakslase ning austerlasega. Loosi tahtel sain kõige väiksema toa, kuhu kahjuks mul kedagi majutada ei õnnestu, kuid õnneks on meil elutoas diivan kuhu saan ma oma rohkeid külalisi paigutama hakata :D.
Laupäeval võtsime aktiivselt osa sadamapäevadest - tohutult palju väga suuri laevu ning sadu tuhandeid inimesi. Õhtu päädis kontserdiga laevalt, mis sõitis jõel ning loomulikult ilutulestikuga, mida oli kogunenud vaatama tohutult inimesi. Ilutulestik kestis umbes 20 minutit, peale mida andsid kõik laevad ning autod Erasmuse sillal signaali, inimesed röökisid ning aplodeerisid. Oli päris võimas vaatepilt.
Hetkel siis lõpetan
tsau pljäu
Laupäeval võtsime aktiivselt osa sadamapäevadest - tohutult palju väga suuri laevu ning sadu tuhandeid inimesi. Õhtu päädis kontserdiga laevalt, mis sõitis jõel ning loomulikult ilutulestikuga, mida oli kogunenud vaatama tohutult inimesi. Ilutulestik kestis umbes 20 minutit, peale mida andsid kõik laevad ning autod Erasmuse sillal signaali, inimesed röökisid ning aplodeerisid. Oli päris võimas vaatepilt.
Hetkel siis lõpetan
tsau pljäu
No comments:
Post a Comment