Niisiis suvi jätkub siin veel endiselt viimane nädal oleme käinud lühikeste riietega, taevas on helesinine ning sooja kuni 25 kraadi. Samas vaimus pidi minema vähemalt nädala lõpuni.
Laupäeval toimus Oranjeboomstraat'il grillfestival, mille korraldamisele samuti kaasa aitasin. Eesmärgiks oli panna sealsed inimesed omavahel rohkem suhtlema. Ma ei oska öelda, kui hästi see eesmärk täidetud sai, kindlalt tean vaid seda, et mu kõht oli peale seda umbes kaheks päevaks täidetud :D.
Valikus oli kõiksugu liha: kana, vorste, karbonaadi, kotlette jnejne + limpsid, mahlad ja muud joogid. Siinkohal pean mainima, et türklaste poest ostetud coca-cola maitses üsna imelikult.
Kuna sel tänaval elab palju moslemeid, oli neile eraldi grill ning eraldi liha, mida kutsuti HALAL - st, et see ei sisalda sealiha ning loomad on tapetud "õigel" moel. Grillimisel kohtasin üht Horvaatiast pärit tüüpi, kellega rääkisime pikalt nii maast kui ka ilmast ning sinna kõrvale ka loomulikult killuke klassikat.

Peale "väikest" grilli liikusime edasi rokifestivalile, kus peaesinejaks siis Korpiklaani. Bändile kohaselt, täitsid nad ilmselgelt kõik ootused. Muuseas festival oli tasuta, mida siin naljalt juba ei näe.
Pühapäev ei möödunud ka just puhates. Võtsime ette reisi Den Haagi rongi ja jalgratastega kombineerituna. Suutsime läbi käia linnasüdames asuvad vaatamisväärsused, kuid kaugemad vaatamisväärsused jäid seekord nägemata, kuid pole hullu, sest peame nii või naa uuesti Den Haagi minema, et sealseid vabatahtlikke külastada. Siiski sõitsime ka natuke ratastega linna südamest välja mere äärde, mis tegelikult oligi meie reisi eesmärk sel päeval - näha merd.