Minu teenistuse lõpuni on jäänud täpselt 19 päeva. Selle aja jooksul naudin ma ausa tööga teenitud vabu päevi. Ühesõnaga on mul hetkel puhkus, mis suht-koht kestab veebruari lõpuni. Veebruari plaanideks on:
1) Viia lõpule personal project, milleks on videoklipi valmistamine elust-olust vabatahtlikuna Rotterdamis . Hetkel tundub, et klipp saab valmis ning isegi paremana, kui me lootsime
2) Külastada Kopenhaagenit vahemikus 17-21 veebruar, milleks on meil juba lennupiletid jupp aega tagasi soodsalt ära ostetud.
3)Osaleda koolitusel Midterm evaluation Den Haagis (22-24 feb) ning kohtuda seal korraga peaaegu kõikide sõpradega, kellega koos me seda rännakut siin alustasime.
4) Jätkata vinüülide kollektsioneerimist, mis pole seni hetkekski unarusse jäänud.
5) Lennata Tartusse 29. veebruaril.
Ühesõnaga aega on jäänud väga vähe, kuid teha väga palju, viimased päevad oleme aktiivselt töötanud videoklipi kallal ning samuti vastama mingile mahukale küsimustikule, et saada endale Youth-pass. Mis olemuselt on siis mingisugune sertifikaat, mis tõendab, erinevaid tegevusi ning oskusi, mida me õppimisme selle 6 kuu jooksul.
Eks siis kirjutan siia, kuidas meil Kopenhaagenis läheb järgmine nädal.
Tsau!