Friday, September 23, 2011

nämm

Ma armastan seda riiki, sest poest saab snäkki praktiliselt ilma eest  - suur pakk pähkleid 29 senti!
Sai siis taaskord seikluste peal käidud, seekord Kinderdijk'is, mis on siis Hollandi üks kuulsamaid tuuleveskite parke.ning üldse mitte kaugel Rotterdamist













Kohalejõudmiseks pidime võtma ette väikse laevareisi (Ridderkirkist). Kaldad polnud küll üksteisest üldse mitte kaugel, kuid hollandlased olid siinkohal otsustanud, et vot siia me sildasid ei ehita ning igavesest ajast igavesti sõidab siin laev. Mis seal ikka, kui laev siis laev! Ning see väike kiiks andis sellele paigale päris mõnusa omapärase fiilingu. Veskeid oli pääris palju ning raha sinna oli investeeritud veel rohkem. Aa kohalikku suveiiripoodi sisse astudes tõmbas meie tähelepanu poe omaniku kenake rahakollektsioon. Oli veidi äratundmisrõõmu.














Muidu läks reis korda, ainult jalgratas hakkas investeeringuid nõudma. Kell lakkas töötamast , esituli kukkus küljest, kuid mis kõige hullem, kuskil kiuksub mingi kuiv laager, mis hakkab peagi töökoja järgi lõhnama. Nii, et järgmise kuu eelarve juba väheneb.

Oki doki praegu!

No comments:

Post a Comment