Sinna võiks kaduda tundideks ja eksida nendel tohututel jalgrattateede rägastikel, õnneks mul oli gps kaasas, ning eksimine jäi seekord ära. Leidsin päris häid vaateid seal ning usun, et see on üks koht kuhu ma oma rohkeid külalisi Eestist ka kindlasti viin.
Aa ja kui keegi tunneb kodanik E. Akinci't siis öelge talle, et ta oma tuttuuele nutitelefonile järgi tuleks, mis eksikombel meie aadressile saadeti või vastase korral muutub see telefon umbes 5 kuu pärast söögiks/joogiks :D.
Üldiselt naudime siin viimaseid suveilmasid, mida pidi veel õnneks jätkuma ka eelolevaks nädalavahetuseks, nii et kadestage seal sombuses Eestis muhahahahaaaa.
Ja päriselt, kes külla tahab tulla, andke sellest varakult teada, sest selle planeerimine võtab natuke aega ;)
Ok, hüva leili !!
No comments:
Post a Comment