Monday, September 19, 2011

Siin pool sood

Pole mahti saanud siia jupp aega kirjutada, üsna kiires tempos käib see elu siin. Mis seal salata, entusiasmi pole ka piisavalt olnud. Vahepeal oleme teinud hulga tööd, millest ma ka kunagi ehk kirjutan :D. Eile võtsin ette reisi Rotterdami suurimasse parki, mis oli tõesti Suur.













Sinna võiks kaduda tundideks ja eksida nendel tohututel jalgrattateede rägastikel, õnneks mul oli gps kaasas, ning eksimine jäi seekord ära. Leidsin päris häid vaateid seal ning usun, et see on üks koht kuhu ma oma rohkeid külalisi Eestist ka kindlasti viin.













Aa ja kui keegi tunneb kodanik E. Akinci't siis öelge talle, et ta oma tuttuuele nutitelefonile järgi tuleks, mis eksikombel meie aadressile saadeti või vastase korral muutub see telefon umbes 5 kuu pärast söögiks/joogiks :D.
Üldiselt naudime siin viimaseid suveilmasid, mida pidi veel õnneks jätkuma ka eelolevaks nädalavahetuseks, nii et kadestage seal sombuses Eestis muhahahahaaaa.
Ja päriselt, kes külla tahab tulla, andke sellest varakult teada, sest selle planeerimine võtab natuke aega ;)

Ok, hüva leili !!

No comments:

Post a Comment