Peale sellist ootamatut sündmust otsustasime minna Maas'i kaldale Rotterdamile kohast kaunist päikeseloojangut kaema, kuid seegi plaan ei lõppenud seiklusteta. Kohe Erasmuse silla lähedal seisab juba pikka aega üks põlenud laev. Ma ei oska öelda kuidas see süttis, kuid selline robustne laevavrakk sobib siia südalinna justkui valatult. Usun, et selline asukoht ongi sellele vrakile taotluslikult valitud, kuna siinsed linnaplaneerijad on pehmelt öeldes (kunsti)hullud (heas mõttes!). Neil oleks tohutult ruumi, pistmaks see vrakk kuhugi sadama nukatagustesse, kuid EI.
Nädalavahetusel sõidame külla Bogdanile ja Alfonsole Leeuwarden'isse. Saame nuusutada tõelist farmielu. Ehk siis järgmisel nädalal võib-olla rohkem uudiseid.
Seniks tsau!
südamlikud tüdrukud. armas!
ReplyDelete