Kui viimases peatuses rongi pealt maha tulime, polnud meil aimugi kuidas viimased 10km läbida, et sihtkohta jõuda, olime juba lootust kaotamas ja taksot tellimas, kui Bogdan mahtnuniversaaliga rongijaama ette sõitis. Oh seda õnne ja taaskohtumise rõõmu :D.
Niisiis nädalavahetus möödus ühes farmitööde, traditsioonilise kokkamise ja traditsioonilise maffia mängimisega. Kontrast Rotterdami ja Frieslandi vahel on tohutu. Igatahes väga mõnus oli veidikeseks linnakärast eemale saada, rahu ja vaikust, tasast, märga ja madalat maad nautida.
Farm oli väga suur ning neil on seal väga palju erinevaid loomi - veised, sead, hobused, kitsed, lambad, kanad jänesed, tuvid jnejne.
Ööbisime veistega sama katuse all - st. et magamistoad olid laudas. Kui magamistoast välja astusime, avanes umbes selline vaatepilt:
Nädalavahetus möödus tohutult kiiresti. Aega me väga seal ei raiskand, vara üles ja varahommikul magama. See reis võis olla viimane kord kui me sellisel kujul seltskonnaga kohtume siinse aja jooksul. Mina kohtun Bogdaniga õige pea, juba jõulude ajal, kuid teisi siis siinmail pole.
Paar päeva tagasi ostsime Simon'iga ära piletid Kopenhaagenisse 17-21. veebruariks, niisiis kui keegi tunneb kedagi, kes tunneb kedagi Kopenhaagenis, siis andke teada, sest otsime öömaja 4 ööks.
No comments:
Post a Comment