Friday, October 14, 2011

Reede

Lahkusime on arrival koolitusele Arnhemisse pühapäeval ja jõudsime tagasi eile. Vahepeal on liialt palju juhtunud ning ei oskagi siia miskit väga kirjutada. Koolitusel saime palju tarka infot ning tegime ka gruppides omi mini projekte. Meie projekti eesmärgiks oli tutvustada Arnhemi rolli Teises maailmasõjas. Selle tarvis külastasime muuseumit ning peale seda tegime seda tuvustava filmi. Teised panid proovile hollandlaste (vähest) tolerantsust, püüdsid saada nendega jutule (Baaris) ja midagi veel, mis hetkel meelde ei tule. Oma projekti jaoks sai meie grupp 60 euri, mida me kõike kahjuks ära ei suutnudki kulutada.


Umbes 15 inimesega sattusime mafia mängu lainele (teate küll seda rollimängu), millest sai läbiv teema selle 5 koolituspäeva jooksul. Loomulikult saime kõik palju uusi sõpru, tuttavaid ja kontakte. Viimasel õhtul käisime bufee restoranis proovimas igasuguseid erinevaid sööke, mida asiaadist kokk meile heal meelel küpsetas, sh konna, lammast, järvekarpe, krevette jne. Peale seda liikusime edasi baari pidusse, mis lõpus üsna rajuks kippus minema.

Kuu teine pool saab meie korteris üsna rahvarohke ehk huvitav tulema. 25. saabuvad esimesed sõbrad koolituselt ning palju teisi karvaseid ja sulelisi. Saab kindlasti väga tore aeg olema.



No comments:

Post a Comment