Umbes 15 inimesega sattusime mafia mängu lainele (teate küll seda rollimängu), millest sai läbiv teema selle 5 koolituspäeva jooksul. Loomulikult saime kõik palju uusi sõpru, tuttavaid ja kontakte. Viimasel õhtul käisime bufee restoranis proovimas igasuguseid erinevaid sööke, mida asiaadist kokk meile heal meelel küpsetas, sh konna, lammast, järvekarpe, krevette jne. Peale seda liikusime edasi baari pidusse, mis lõpus üsna rajuks kippus minema.
Kuu teine pool saab meie korteris üsna rahvarohke ehk huvitav tulema. 25. saabuvad esimesed sõbrad koolituselt ning palju teisi karvaseid ja sulelisi. Saab kindlasti väga tore aeg olema.
No comments:
Post a Comment